10658.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vegetáció. Rézkarc, papír, jelzett, Józsa Lajosnak szóló ajándékozási sorokkal, lap széle foltos, 17,5x21,5 cm