Festmények és grafikák Tételek száma: 480
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2541301
411
36000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm 2557089
10001
411
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Újpesti Duna híd. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 14×19,5 cm 2557099
10002
411
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Vajdahunyad vára, Bp., 1936. Akvarell, papír, jelzett. 15×21 cm 2557049
10003
411
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Budapesti Alexandriai Szent Katalin (tabáni) templom. Akvarell, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva. 25×32 cm 2541766
10004
411
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő. Akvarell, papír, jelzett, lap szélén kisebb sérülésekkel és paszpartuzás nyomaival (ragasztószalag). 21x32 cm 2557621
10005
411
Almár György (1895-1974): Fekete-fehér formák, 1968. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18x21 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2561862
10006
411
Almásy Aladár (1946-): Galambetető kisleány. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), lapon kisebb törésnyomokkal, egészen apró foltokkal, 39×29,5 cm 2539726
10007
411
Antal Irén (1903-1999): Az erdő színei. Akvarell, papír, jelzett, sarkaiban és hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 32,5×50 cm 2534111
10008
411
95000
Antal Lóránd (1903-1975): Fekvő női akt, 1935. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben, 60×100 cm 2500353
10009
411
14000
Árkai Imre (?-): Wekerletelepi részlet, Esze Tamás utca 16. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 41x75 cm 2554241
10010
411
4800
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): A nagy diófánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben 29×38 cm 2554361
10011
411
5500
Bajor Ágost (1892-1958): Tabáni utca, rézkarc, papír, jelzett, 7,5×8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft