Franz Melchers (1868-1944): La Phal?ne des Iles de la Mer, 1897 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 33x23 cm