3 000 Ft
35
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 15,5x22 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.