Festmények és grafikák Tételek száma: 480
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2561279
10109
411
19000
Fábián Gyöngyvér (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×40 cm 2500227
10110
411
Fáy Győző (1918-2005): Munkások. Olaj, papír, jelzés nélkül, javított, kissé sérült, 40×50 cm 2500217
10111
411
15000
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm 2499550
10112
411
Fáy Lóránt (1906-1945): Kislány a parkban. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 29,5×37 cm 2552735
10113
411
Fehér Ilona (1913-1983): Nyaraló leányka. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, törésnyomokkal, apró foltokkal, 19,5x29 cm 2533182
10114
411
24000
Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 70×50 cm 2501565
10115
411
Fontos Sándor (1920-1991): Őszi erdő. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képrcsarnok Vállalat címkéjével, sérült. Fa keretben, 50×70 cm 2503871
10116
411
30000
Fontos Sándor (1920-1991): Elhagyott udvar. Tempera, farost, jelzett, képcsarnokos sérült, üvegezett, fa keretben, 42×74 cm 2561011
10117
411
Fontos Sándor (1920-1991): Holdas est. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 30×40 cm 2238080
10118
411
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben. 2489226
10119
411
100000
Fóth Ernő (1934-2009): Dinnyés csendélet, 1960-as évek. Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével. Fa keretben. 50×70 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2478862
10120
411
26000
Földi Péter (1947-): Madár. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/10), üvegezett fa keretben. 29×21 cm / Péter Földi (1947-): Bird. Computer print on paper, signed, numbered (3/10), 29×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft