Festmények és grafikák Tételek száma: 480
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517788
10133
411
11000
Ghyczy Dénes (1970-): A legtehetségesebb orr, 1993. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 24×22 cm / 2514164
10134
411
44000
Jacob Gildor (1948-): Női akt. Vegyes technika, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×42 cm 2556575
10135
411
Gimes Lajos (1886-1945): Amsterdam. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23×31,5 cm 2500891
10136
411
Glöckl János (?- ): Képgrafika II. Lavírozott tus, papír, jelzett hátoldalán feliratozott, 50×34,5 cm 1882413
10137
411
Gombosné B. Éva (1957- ): Virág csendélet, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 57,5×41 cm 2494408
10138
411
14000
Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 26x6 cm 2553088
10139
411
Gönczi Béla (1934-): Budapest, Vigadó. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x12 cm 2561208
10140
411
Görög Rezső (1930- ): Esztergom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, kissé sérült. Üvegezett, kopott fa keretben. 24×47 cm 2543429
10141
411
Gőgös Ferenc (1936-): AUM, 1983. Rézkarc, papír, jelzett. Ajándékozási sorokkal Papp Oszkár (1925-2011) festőművész részére. 16x11 cm 2533173
10142
411
Manfred Grad (?-): Híd, 1973. Nyomat, papír, jelzett, . 42x29,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2533168
10143
411
Manfred Grad (?-): Alakok, 1973. Filctoll, kollázs, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal Soós Imre részére. 42x29,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2562269
10144
411
Graff, Anton, (1736-1813) Önarckép., Rézkarc, papír, XX. századi levonat. Jelzett a nyomaton 18x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft