Kelemen Emil (1895-1975): Női akt, 1927. Tus, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, papír alján feliratozott, 20,5×27 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Kézdi-Kovács László (1864-1942): Kunyhó (Anglia), 1911 körül. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében, majd hagyatékában. 20x29 cm / László Kézdi Kovács (1864-1942): Cottage (England), around 1911. Oil on wood. Signed. With the painter's autograph description on the reverse. 20x29 ...
Király Jenő (1885-1958): Napsütötte tanya. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Hátoldalon töredékes kiállítási raglappal. Dekoratív, sérült fa keretben. 60×70 cm.
Kocsis Imre (1940-2015): Páris, az én Bakonyom, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: CV/39. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb szélén elszíneződéssel. 55×40 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. CV/39.