Lázár Sándor (1916-1994): Önarckép sorozat, össz. 18 db mű. Klf. technikák (olaj, tus, ceruza, szén, nyomat stb.), papír (egy vászon), jelzett. Többségében papírra kasírozva. 11x8 és 29x21 cm közötti méretekben. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Változás c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Színes akt. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 24,5x11 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Egy kövér asszonyka c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Lázár Sándor (1916-1994): Szürreális jelenet. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozva. 20x25,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Legéndy József (1927-2007): 3 db építkezéseket ábrázoló rajz. Tus, toll vagy ceruza, papír. Jelzett. Egyik lap szélén tollas firkával, másik szélén paszpartuzás nyomaival, mindegyik lap kissé foltos. 21x29,5 és 24x31 cm közötti méretekben.