Festmények és grafikák Tételek száma: 480
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2518988
10278
411
32000
Máthé Márk Eduárd (1967-): Női akt. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm 2550180
10279
411
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró szakadással. 34x21 cm 2556249
10280
411
34000
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Álló női akt. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán: ülő női akt és fej tanulmány, ceruza, papír, hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 33,5×14,5 cm 2435815
10281
411
140000
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Gyár látképe. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 9,5x15,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Panorama of a factory. Pencil on paper. Signed lower right. Framed. 9,5x15,5 cm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2560142
10282
411
Franz Melchers (1868-1944): La Phal?ne des Iles de la Mer, 1897 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 33x23 cm 2554721
10283
411
3200
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, papírra kasírozva (utóbbi szélein sérült), 33,5x42,5 cm 2560960
10284
411
Merényi Rudolf (1893-1957): Pihenő modell. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 22,5x16,5 cm. 2523623
10285
411
38000
Mermeze Nóra (1938-): Medaillonok. Olaj, farost. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 50×60 cm 2433889
10286
411
9500
Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm 2557463
10287
411
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Itatás. Olaj, karton. Jelzett. Kissé sérült fa keretben. 33,5x24 cm 2494374
10288
411
14000
Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm 2472545
10289
411
Miklosovits László (1944-): Salgóbánya. Szitanyomat, papír, jelzett, hátoldalán számozott (5/5) és autográf ajándékozási sorokkal, 42x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft