Lauro Minga (1975-), ecuadori festő: Egy nyertes, egy vesztes, 2006. Olaj, vászon. Jelzett. 70×100 cm / Lauro Minga (1975-), Ecudaorian painter: Winner and loser, 2006. Oil on canvas. Signed. 70×100 cm
Misch Ádám (1935-1995): Motívumok (eredetileg cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), lap tetején egészen apró szakadással, lapméret: 50x35 cm
Molnár Dénes (1947-2000): Országos Széchenyi Könyvtár, Bp.. Fametszet, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal dr. Soós Imre részére. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18×26 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Molnár M. György (1932-): Tavaszi nap. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x37cm