Festmények és grafikák Tételek száma: 480
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523205
10376
411
Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. Lap széle kissé foltos. 15×24 cm 2543434
10377
411
Sallós Piroska (?-): Napraforgó. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 29x19,5 cm 2493694
10378
411
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm 2461188
10379
411
14000
Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm 2541926
10380
411
Sárközy Katalin (?-): Húgom. Pasztell, papír, sérült, kartonra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott. 68×50 cm 2543448
10381
411
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz IV., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm 2415265
10382
411
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm 2325654
10383
411
2200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2562325
10384
411
Simon Balázs (1938-): : Orbán Balázs síremléke. Linómetszet, papír. Jelzett. 22x32 cm 2562331
10385
411
Simon Balázs (1938-): : Orbán Balázs síremléke. Linómetszet, papír. Jelzett. 32x22 cm 2369126
10386
411
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm 2554345
10387
411
Somlai Vilma (1938-2007): Téli Szigliget. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (96/100), hátoldalán a művész és a Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzőivel. 18×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft