Szandai Sándor (1903-1978): Vörös-fekete kompozíció, 1966 körül. Monotípia, papír, hátoldalán jelzett és Szandai Sándor autográf soraival Soós Imre részére, 30,5×43 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szandai Sándor (1903-1978): Két forma. Monotípia, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 19x26,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szántó Piroska (1913-1998): Trió. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5×31 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
Szász Károly István (1909-1979): Fekete-fehér formák. Tus, papír, jelzett, lap alsó felén Szász Károly István autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1972-ből és további információkkal: "(...) hidegzománc változata a Kiscelli Múzeum tulajdona". 23,5×15 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének h...
Szász Károly István (1909-1979): Tihany, 1964. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 21×29 cm. Lap alján Szász Károly István autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.