ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Házasélet. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: VI/VI, lapméret: 43,5×32 cm. Hátodalán a művész biográfiájával.
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Kis egész (ars poetica). Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott: 37/50, lapméret: 58×41,5 cm. Hátoldalán a művész bélyegzőjével.
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Krisztus születése, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
Egyed László (1953-2019): Virágok, 1975. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Polgár Aukciósház címkéjével. Apró felületi sérüléssel. Kissé sérült fa keretben, 60×43 cm
Esztergály Katalin (?-): Női portré, 1964. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, Esztergály Katalin autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. 42x29 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 5/15. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 88x57 cm / Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Woodcut on paper, signed. Numbered: 5/15. With exhibition label on the reverse. Framed with glass. 88x57 cm
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
Farkas József (?-): Dinamikus formák (cím nélkül), 1970. Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 22×15 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.