3 000 Ft
18
Gustav Adolph Müller (1694-1767) metszése, Hyacinthe Rigaud (1659-1743) festménye után: Philipp Ludwig Wenzel von Sinzendorf (1671-1742) osztrák kancellár, diplomata portréja, 1740 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 35x22,5 cm