2 000 Ft
Hermann Krabbes (1840-1920) akvarellje után: Angyalvár, Szent Péter-bazilika és a Vatikán egy részének látképe, 1890 körül. Fischer&Wittig kromotipográfiája, Heinrich Riffart fotókromiája, lapszéli szakadásokkal, apró foltokkal, dekoratív üvegezett fa keretben, 16x24 cm