3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
XVIII. sz. utolsó harmada Jacques-Raymond Lucotte (1733-1804) - Robert Bénard (1734-1777): Fourbisseur, outils, Pl. X.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22,5x34,5 cm