Gustav Adolph Müller (1694-1767) metszése, Hyacinthe Rigaud (1659-1743) festménye után: Philipp Ludwig Wenzel von Sinzendorf (1671-1742) osztrák kancellár, diplomata portréja, 1740 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 35x22,5 cm
cca 1700-1800 Nagy Károly pecsétjével ellátott, a 698. évi zsinat ügyében kiadott császári parancs XVIII. sz. másolata. Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben, 32×60 cm
Pierre Duflos le Jeune (1742-1816): III. Gyula, Prokuj gyula erdélyi uralkodó portréja (Gyula III., Capitaine Hongrois). Kézzek színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal. 28x17 cm
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után Leykum Alajos nyomtatása Bécsben: Ismeretlen portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Kissé foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 30x25 cm
Carl Joh. Christ. Mayer (1782-?). Litográfia, papír, olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Buda, Szakmáry József litográfiája. lapszéli apró foltokkal, 41x29 cm