cca 1930-65 össz. 29 db fotó, fotólap és sokszorosított fotó, portrék német színészekről és előadókról elsősorban az NDK (DEFA) korszakból, többségében vetemedett, egy kisebbik része vágott, néhány kissé sérült, 12x6 és 14,5x10 cm közötti méretben
cca 1965 A paksi halászok legnagyobb zsákmánya, 135 kg-os és 273 cm-es viza, utánfutóval és felirattal hurcolták körbe a városban, jelzés nélküli vintage fotó, 13x12,8 cm
1918 Kerner István (1867-1929) karmester Isoz Kálmán (1878-1956) zenetörténész, Kenéz Katalin és mások társaságában, a Nemzeti Múzeum felvétele, feliratozott, kartonra kasírozott fotó, 13,5x10,5 cm