1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Curwood, James Oliver: Kazán, a farkaskutya. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., é.n., Genius, VII+147+5 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.