1 600 Ft
Francois Villon összes versei. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor fordításaival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült illusztrált papírtokban.