2 800 Ft
Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai. I-II.: Saját emlékiratai és útleírásai. I-II. kötet. Fordította Jókai Mór. Bp., 1888, Ráth Mór, 4+IV+351 p.+ 6 t. + 423+II p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a gerinceken sérülésnyomokkal, a II. kötetben hiányzó címlappal.