3 000 Ft
Hatvany Lajos: Feleségek, felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919., Pallas, 354 p.+6 t. +2 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, a címlapon ceruzás aláhúzásokkal. + Szendrey Julia levelesládájának kincsei. Szendrey Julia ismeretlen naplója, Petőfi Sándor, Arany János...stb. ismeretlen kéziratai. Bp., 1928., Lantos Rt., 76+1 p. Kiadói papírkötés.