17478.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
700 Ft
16
Pálosy Éva: A mákvirág klub. Regény fiatal leányok számára. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó elülsÅ‘ szennylapokkal, laza kötéssel, érsekújvári bélyegzéssel.