Silvestre, Armand: Le Nu au Salon de 1891. Paris, 1891. Bernard. Akt műalkotásokat bemutató mappa. Sok egészoldalas táblával. Korabeli félvászon kötésben
Kosztolányi Dezső kínai és japán versek. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,(1932), Genius-Lantos, Kunossy Grafikai Müintézet Rt., 104 p. Kiadói papírkötés, gerincén zsinórbefűzéssel, az illusztrált hártyapapír hiányos. Első kiadás.
Schulthess, F.: Dictionnaire Suédois-Francais. Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söner. 402 p. Francia és svéd nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Gombocz Zoltán (1877-1935) nyelvtudós, az MTA tagjának névbejegyzésével, dátumozva (1904).
Mundy Lea: Miért vagyok? Honnan jöttem? Merre tartok? Fejtegetések Rudolf Steiner nyomán. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., én., VEL Kft-ny. Kiadói papírkötés.