Illés Endre: Halandók I-II. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Ford.: Harsányi Zsolt. Az ifjúság számára átdolgozta Roboz Andor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói festett illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I. köt. Bp.,1986,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Külkereskedelmi reklám és propaganda. I-II. köt. Szerk.: Dr. Kürthy Pál. Jegyzet a Magyar Kereskedelmi Kamara külkereskedelmi reklám- és propaganda szaktanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1975, Magyar Kereskedelmi Kamara. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
Üzenet az ezredvégről. A message from the end of the millennium. Összeáll.: Katona Zsuzsa, Mérei Anna. Varró Dániel verseivel. Ford.: Csókás László. Bp., 2000., Telekép. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Zilahy, Lajos: Die goldene Brücke. Roman. Hamburg,1940,J. P. Toth Verlagsgesellschaft. Dritte Auflage. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval. A szerző, Zilahy Lajos (1891-1974) író német nyelvű dedikációjával. "Weihnachten 1940 Lajos von Zilahy."