Daubner Béla Kalo Jenő: A tudattalan nehezen járható ösvényén. Az önismeret jelentősége a gyógyításban és a gyermekvállalásban. I-II. köt. hn., 2005., Integratív Pszichoterápiás Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Hatvany Lajos: Feleségek, felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919., Pallas, 354 p.+6 t. +2 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, a címlapon ceruzás aláhúzásokkal. + Szendrey Julia levelesládájának kincsei. Szendrey Julia ismeretlen naplója, Petőfi Sándor, Arany János...stb. ismeretlen kéziratai. Bp., 1928., Lantos Rt., 76+1 p. Kiadói papírkötés.
Illés Béla: Ég a Tisza. Regény 3 kötetben. Kun Béla előszavával. Bp., 1957, Zrinyi. Kiadói félvászon-kötésben. A szerző, Illés Béla (1895-1974) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Illés Endre: Hálókba bonyolódva., Mestereim, barátaim, szerelmeim. Bp., 1977-1979, Magvető. Kiadói egészvászon kötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példányok.
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.