Jeske-Choinski Tivadar: Alkonyat felé. Történeti elbeszélés Marcus Aurelius császár idejéből. II. köt. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1898., Egyházmegyei Könyvnyomda, 337 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, a hátsó borítón kis szakadással, jó állapotban.
Jeske-Choinski Tivadar: Az utolsó rómaiak. I. köt. Történeti elbeszélés Theodosius császár idejéből. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda, 338 p. A borítón 1904-es, a címlapon 1903-as évszámmal.) Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, jó állapotban.
Hencsei Kálmán: Drága Nagysád, tudja mi a trén? A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2006., Dover. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Hegedüs Géza: Az idők mélyén. Bp., 1961., Magvető. Győry Miklós illusztrációival. Kiadói félvászon, kiadó szakadt, sérült papírborítóban. A szerző, Hegedüs Géza (1912-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
Radnóti Miklós bibliográfia. Összeáll.: Nagy Mariann. Petőfi Irodalmi Múzeum Bibliográfiai Füzetei. Bp.,1989, PIM. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.