Bálint Endre: "...hogy ami titok mind kilessem..." Fotómontázsok 1979-1986. Szerk.: Feledy Balázs. Bp., 2006, Art-Export. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Román József (1913-2008) író, esztéta, Bálint Endre monográfusa és felesége, Román Józsefné Panni, illetve Haász Ágnes (1951- ) grafikus, a kötet borítójának tervezője által DEDIKÁLT példány! + Meghívó Bálint Endr...
Jirí Kolár: Kollázsok Jan és Meda Mladek gyűjteményéből. Collages in the collection of Jan and Meda Mladek. Ford.: Kelemen Anna, Zólyom Franciska. Bp., 1998, Kortárs Művészeti Múzeum-Ludwig Múzeum Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Négy festőművész. Király Lajos, Roder Judit, Károly Ernő, Kellermann Emil. Szerk.: Nagy András. Pécs, 2014, Janus Pannonius Múzeum-Pécsi Zsidó Hitközség. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Franz Fuhse: Die deutschen Altertümer. Sammlung Göschen. Leipzig, 1900, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos, az első lap hiányzik.
Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 119+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a borítón kis foltokkal.