https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16731.

Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,
16732.

Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
16733.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban. Az első táblán Varga Mátyás (1910-2002) grafikus autográf aláírásával!
16734.

Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban. Az első táblán Varga Mátyás (1910-2002) grafikus autográf aláírásával!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. + Egy vándorfestő ifjúságai. 1911-1951. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16735.

Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. + Egy vándorfestő ifjúságai. 1911-1951. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Jovánovics. Monográfia, német nyelven. Illusztrált. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval.
16736.

Jovánovics. Monográfia, német nyelven. Illusztrált. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db:  L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Rubint Ávrahám Péter, Godot Galéria 2019. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.
16737.

Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db: L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Rubint Ávrahám Péter, Godot Galéria 2019. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Bara Mariann fordítása. Bp, 1992, Kulturtrade Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
16738.

Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Bara Mariann fordítása. Bp, 1992, Kulturtrade Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Jadranka Damjanov: A rajz metafizikája. Bp.,2009, Flaccus. Kiadói papírkötés.
16739.

Jadranka Damjanov: A rajz metafizikája. Bp.,2009, Flaccus. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.
16740.

Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Wittek Zsolt: Schönberger Armand kismonográfia. Bp., 2008. Orlikon. 59 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16741.

Wittek Zsolt: Schönberger Armand kismonográfia. Bp., 2008. Orlikon. 59 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
41 db művészeti könyv, kiállítási katalógus, művészeti folyóirat. (Dési Huber, Varga Imre, Medgyessy Ferenc, Darvas István, Ilosvai Varga István stb.)
16742.

41 db művészeti könyv, kiállítási katalógus, művészeti folyóirat. (Dési Huber, Varga Imre, Medgyessy Ferenc, Darvas István, Ilosvai Varga István stb.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz