Oláh Mátyás László: Antik pop. - - festőművész munkái. hn., én., Széphalom Könyvműhely. Wehner Tibor és Mélyi József írásaival. Oláh Mátyás László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Ötödik kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
Színes rajz - Colour drawing. 199. okt. 22-nov 33. országos minirajz kiállítás. National exhibiton of miniature drawings. Bp., 1999., Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.
Vegyes katalógus tétel, 4 db: Albrecht Júlia. hn., én., Corvinus. A művész munkáinak reprodukcióival.; Ignis. Klimó Károly, és Bánki Ákos kiállítása. Bp., 2012., Kortárs Galéria.; Arnóti. Arnóti András festőművész kiállítási katalógus. Bp., én., Szerzői. A művész munkáinak reprodukcióival. A hátsó borítón kis gyűrődéssel.; Janzer Frigyes. Szerk.: Kerekes László. Bp., 1998., Galéria Alapítvány. ...
D. M. Klinger - Antje Höttler M. A.: International Guide of Artexperts, Specialists and Catalogues Raisonnés. Volume II. Nürnerberg, 1993., DMK. Angol, német, és francia nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
Magyar Nemzeti Múzeum. Szerk.: Fodor István, Cs. Lengyel Beatrix. Bp., 1992, Corvina. 184 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. 14 színes és 38 fekete-fehér képpel. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.
Marx József: Szabó István. Filmek és sorsok. Bp, 2002, Vince Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.