Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 261

Ártinger Imre: Derkovits Gyula. Ars Hungarica. 6. Szerk.: Ártinger Imre. Bp., 1934., Bisztrai Farkas Ferencz,(Maretich-ny.), 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, foltos, újságcikkel, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 1000 példányban.
16647.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Szerk.: (Oltványi)-Ártinger Imre. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc,(Maretich-ny.), 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kissé kopott festett egészvászon-kötés, foltos.
16648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Genthon István: Bernáth Aurél. Ars Hungarica 1. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 1 (címkép) t.+30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, benne részben felvágatlan lapokkal, kissé kopott gerinccel. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
16649.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Ártinger Imre: Egry József. Ars Hungarica 2. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 31 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány táblán sérülésnyommal, intézményi bélyegzőkkel.
16650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1937 Melléklet a M. Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnoka 1937. évi LXXXI. aukciójának katalógusához. Tartalmazz a Magyar Nemzeti Múzeum Széchényi Országos könyvtára másodpéldányainak, egy kiváló magyar gyűjtő könyvtárának, valamint egyéb magángyűjteményekből származó könyvek jegyzékét. Bp., 1937., Stádium, 223 p.
16651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Major Máté: Breuer Marcel. Architektúra. Bp., 1970. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval enyhén sérült. .
16652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
16653.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
Bidstrup karikatúrái. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kopottas állapotban.
16654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Magyar Művészeti Almanch 1907. A Magyar Színészeti Almanach VII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, jó állapotban
16655.

Magyar Művészeti Almanch 1907. A "Magyar Színészeti Almanach" VII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, jó állapotban

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
16656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Andrássy Kurta János: A magyar nép szobrászata. I. kötet. (Unicus! ) Dr. Kádár Zoltán előszavával. Bp. 1944, ABC, 68+6 p.+ LXXVI (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói kemény-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
16657.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
14
Derkovits Gyula emlékkiállítása (1894-1934). Gyula Derkovits Retrospective (1894-1934). Bp., 1965, Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.
16658.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft