16647.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Ártinger Imre: Derkovits Gyula. Ars Hungarica. 6. Szerk.: Ártinger Imre. Bp., 1934., Bisztrai Farkas Ferencz,(Maretich-ny.), 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, foltos, újságcikkel, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 1000 példányban.