16650.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
Ártinger Imre: Egry József. Ars Hungarica 2. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 31 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány táblán sérülésnyommal, intézményi bélyegzőkkel.