16694.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Éber László: Donatello. Művészeti könyvtár. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foxing foltos lapokkal.