16649.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Genthon István: Bernáth Aurél. Ars Hungarica 1. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 1 (címkép) t.+30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, benne részben felvágatlan lapokkal, kissé kopott gerinccel. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.