16696.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Meller Simon: Michelangelo. Művészeti könyvtár. Bp., [1903.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.