https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
16731.

Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,
1
16732.

Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
1
16733.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban. Az első táblán Varga Mátyás (1910-2002) grafikus autográf aláírásával!
1
16734.

Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban. Az első táblán Varga Mátyás (1910-2002) grafikus autográf aláírásával!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. + Egy vándorfestő ifjúságai. 1911-1951. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16735.

Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. + Egy vándorfestő ifjúságai. 1911-1951. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jovánovics. Monográfia, német nyelven. Illusztrált. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval.
1
16736.

Jovánovics. Monográfia, német nyelven. Illusztrált. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db:  L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Rubint Ávrahám Péter, Godot Galéria 2019. Kiadói papírkötések, és kiadói kartonált papírkötések.
1
16737.

Vegyes művészeti könyvtétel, 12 db: L. Kovásznai VIktória: Ifj. Szlávics László, Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt, Pap Edina katalógus, Zalavári Imagine 2018, Sinkovits Péter: Szabadság a rendben, Gábor Jenő Párizsi utazása, Sturcz János Janus félúton, Német Marcell. Mai Magyar képzőművészet 17., Jaemeczky: Absztrakt út, Kelemen Zénó katalógus, A való világ álma: Szalai József művészete, Ru...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Bara Mariann fordítása. Bp, 1992, Kulturtrade Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
1
16738.

Ingo F. Walther: Pablo Picasso. 1881-1973. Az évszázad zsenije. Bara Mariann fordítása. Bp, 1992, Kulturtrade Kft. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jadranka Damjanov: A rajz metafizikája. Bp.,2009, Flaccus. Kiadói papírkötés.
1
16739.

Jadranka Damjanov: A rajz metafizikája. Bp.,2009, Flaccus. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.
1
16740.

Macskássy Izolda: Szerelmetes szeretettel. Karácsonyi album. Bp., 2003, Bookmaker. Számozás nélküli példány. Macskássy Izolda műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói zsinóros bársonykötés, kissé hullámos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Wittek Zsolt: Schönberger Armand kismonográfia. Bp., 2008. Orlikon. 59 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16741.

Wittek Zsolt: Schönberger Armand kismonográfia. Bp., 2008. Orlikon. 59 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
 
41 db művészeti könyv, kiállítási katalógus, művészeti folyóirat. (Dési Huber, Varga Imre, Medgyessy Ferenc, Darvas István, Ilosvai Varga István stb.)
1
16742.

41 db művészeti könyv, kiállítási katalógus, művészeti folyóirat. (Dési Huber, Varga Imre, Medgyessy Ferenc, Darvas István, Ilosvai Varga István stb.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz