3 db román nyelvű képzőművészeti könyv: Viorica Guy Marica: Van Gogh. Bukarest, 1976, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, sérült karton tokban. + Picasso. Bukarest, 1974, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőbor...
Oszlopokat emeltünk, hogy beszéljék a múltakat. A millenniumi műemlék-helyreállítások lexikona. Bp.,2000., Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma - Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Lyka Károly 2 db könyve: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Közönség és művészet a századelőn. Bp., 1982, Corvina Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Csánky Dénes előszavával. Magyar művészeti írások. Bp. 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Nyáry Éva: A Magyar Szent Korona zománcképei. Orbán Viktor előszavával. Bp., 2002, Magyar Ház. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Bodrogi Tibor: Óceánia művészete. A Magyar Nemzeti Múzeum - Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kartontokban.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.