Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 261

Bellák Gábor-Jernyei Kiss János-Keserű Katalin-Mikó Árpád-Szakács Béla Zsolt: Magyar művészet. A művészet története 16. köt. Bp., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16599.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Die Erotik in der Photographie. Die geschichtliche Entwicklung der Aktphotographie und des erotischen Lichtbildes und seine Beziehungen zur Psichopathia Sexualis. Wien-Berlin-Lepizig, 1931., Verlag für Kulturforschung. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos, kissé sérült kartontokban, három kép hiányzik.
16600.

Die Erotik in der Photographie. Die geschichtliche Entwicklung der Aktphotographie und des erotischen Lichtbildes und seine Beziehungen zur Psichopathia Sexualis. Wien-Berlin-Lepizig, 1931., Verlag für Kulturforschung. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos, kissé sérült kartontokban, három kép hiányzik...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Muneshige Narazaki: Hokusai. The thirty-six views of Mt. Fuji. Masterworks of Ukiyo-E. English adaptation by John Bester. Tokyo-Palo Alto,1968,Kodansh International Ltd. Angol nyelven. A művész munkáinak színes reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé foltos kartontokban.
16601.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. 400+55 p. Gazdag képanyaggal, Vaszary János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + A kiállítás prospektusával.
16602.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Gyöngy Kálmán: Magyar karikaturisták adat- és szignótára. Karikaturisták, animációs báb- és rajzfilmesek, illusztrátorok, portrérajzolók. Bp., 2008, Ábra KKT., 473+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16603.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

16604.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Rékassy Csaba életmű-kiállítása. 1996, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

16606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., Kultrade Kiadó. Kiadói kartonált kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
16607.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Matyó szűrhímzések. A szűrszabó ipar remekei tizenhat színes táblán. Összeáll.: Györffy István. A Magyar Népművészet Kincsestára. Bp., 1928., Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztálya - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 4 p.+16 (színes táblák) t. Kiadói papírkötés.
16608.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1958 Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 2. sz. művészeti aukciója. Bp., 1958.,"Pátria"-ny., 52+12 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. + Függelék, rajta kikiáltási árakkal, 2,5 gépelt oldal, 2 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
16609.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Fehér Gyula: A filmjátszás művészete. Gyakorlati rész. Bp., é.n. Szerzői. 42p. Későbbi aranyozott nyl kötésben
16610.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft