Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Szerk.: (Oltványi)-Ártinger Imre. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc,(Maretich-ny.), 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kissé kopott festett egészvászon-kötés, foltos.
Genthon István: Bernáth Aurél. Ars Hungarica 1. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 1 (címkép) t.+30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, benne részben felvágatlan lapokkal, kissé kopott gerinccel. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
Ártinger Imre: Egry József. Ars Hungarica 2. Bp., 1932., Bisztai Farkas Ferenc,(Helikon-Bíró-ny.), 31 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány táblán sérülésnyommal, intézményi bélyegzőkkel.
1937 Melléklet a M. Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnoka 1937. évi LXXXI. aukciójának katalógusához. Tartalmazz a Magyar Nemzeti Múzeum Széchényi Országos könyvtára másodpéldányainak, egy kiváló magyar gyűjtő könyvtárának, valamint egyéb magángyűjteményekből származó könyvek jegyzékét. Bp., 1937., Stádium, 223 p.
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, papír védőborító hátsó részén apró sérüléssel.
Magyar Művészeti Almanch 1907. A "Magyar Színészeti Almanach" VII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, jó állapotban
Andrássy Kurta János: A magyar nép szobrászata. I. kötet. (Unicus! ) Dr. Kádár Zoltán előszavával. Bp. 1944, ABC, 68+6 p.+ LXXVI (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói kemény-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
Derkovits Gyula emlékkiállítása (1894-1934). Gyula Derkovits Retrospective (1894-1934). Bp., 1965, Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.