2 db - Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Magyar Orvostörténelmi Kiállítás. Bp., 1948.
F. Mihály Ida, Bánszky Pál: Magyar Naiv Művészet a XX. században. Kiállítási katalógus. Bp., 1972, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal.
Kutas - Válogatás Kutas László szobrászművész kisplasztikáiból, köztéri szobraiból, érmeiből és pénzérméiből. Poppins Bt.-Kutas Galériák kiadó, 2004. Kartonált papírkötésben. Magyar és angol nyelven. /A selection from the comprehensive works of sculptor László Kutas made up of small statues, major statues exhibited on public squares, medals and coins
Szekér László: A nemzet színháza építésének 150 éves története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Drescher Pál: A szép magyar könyv. 1473-1938. Officina Képeskönyvek. Bp.,1938, Officina. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopással
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészek. Művészeti könyvtár. Bp., [1905.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Éber László: Donatello. Művészeti könyvtár. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foxing foltos lapokkal.