17267.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
800 Ft
21
Bernhard A. Bauer: Wie bist du Weib? Betrachtungen über Körper, Seele, Sexualleben und Erotik des Weibes. Mit einem Anhange: Die Prostitution. Bécs, 1925, Rikola. 38. átnézett és javÃtott kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel, kopottas borÃtóval, kissé sérült kötéssel.