1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Bp.,1963, Magyar Nők Országos Tanácsa. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső, kijáró hátsó szennylappal, hátul tollas receptekkel jegyzetelt. + cca 1989 Receptfüzet, 18 sztl. lev.