17306.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
900 Ft
Andersen: A csúf kis kacsa és más mesék. Ford.: Bíró Sándor. Bp., én., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel, javított elülső szennylappal, érsekújvári bélyegzéssel.