3 000 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 7 db: Robert Burns: A vidám koldusok. Ford.: Szabó Lőrinc. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.; Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.; 30 év bélyegeink tükrében. Bp., 1975, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés. Számozatlan példány.; Charles Perrault: Mesék. Bp., 1965., Magyar Helikon. K. Lukáts Kató illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés. Freske. Beograd, 1967., Jugoslavija. Kiadói velúr-kötés.; Ikone. Beograd, 1967., Jugoslavija. Kiadói velúr-kötés.; Dictionnaire Russe-Francais. Kiadói egészvászon-kötésben.;