Kamondi Imre: Labdarúgó-krónika. Nemzeti Bajnokság I. osztály. Pécsi Dózsa-PMSC 1955-1984. Pécs, 1994, EAST Bt., 384 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
M. Zdarsky: A ski-futás technikája vezérfonal. A ski-futás rövid idő alatt való tökéletes megtanulására. Ford.: Westeritzi Schaff Rezső. Plökl és Haas Sportirodalmi Szakkönyvtára 14. sz. Bp., ,Plökl és Haas, 60+2 p. + 2 (fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón ceruzás bejegyzésekkel, egy lapon szakadással, a gerincen kis hiánnyal.
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban + Puskással kapcsolatos újságrészletek.
A Budapesti Labdarúgók Alszövetségének tíz éve. 1926-1926. Szerk. és összeáll.: Lénárt Ernő, Gudenus Hugó, Lukács László, WInter János. Bp., 1936., Budapesti Labdarúgók Alszövetsége, 178+1+16 p.+ 2 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval.