17153.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
13 000 Ft
33,68 EUR, 37,14 USD
[Edmond Pourchot (1651-1734)] Edmundi Purchotii: Institutiones philosophicae ad faciliorem veterum, ac recentiorum philosphorum lectionem compratae opera & studio V. Cl. - - Senonensis. Tomus Tertius. Patavii, 1738., Ex Typographia Seminarii apud Joannem Manfre', 502 p. +19 (rézmetszetű táblák, Tab 16-34) t. Latin nyelven. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos, javított címlappal és régi bélyegző részletével, valamint a címlapon hibással, 1746-os kézzel írt évszámmal és egy-két további possessori bejegyzéssel, néhány foltos táblával.