8 000 Ft
Steier, Lajos: Ungarns Vergewaltigung. Oberungarn unter tschechischer Herrschaft. Mit 87 Abbildungen und 8 Karten. Zürich-Leipzig-Wien,(1929),Amalthea-Verlag, XXXII+1007+1 p.+45 (87 fekete fehér képpel, 26 levélen) t., 4 (kihajtható fekete-fehér térkép) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.