15006.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. Felső-Magyarország (I. rész) . Bp., 1898, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, gerincnél sérült, előzéklap szakadt, ex librisszel, lapok szélei néhol foltosak.