15040.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. 355 képpel, számos szövegközti ábrával és egy térképpel. Bp.,[1934], Somló Béla, 275 p. Második kiadás. A 80. és 273. oldalak között rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.